Γιορτή Χριστουγέννων 2015

Την Τρίτη, 22 Δεκεμβρίου 2015, τις τελευταίες ώρες του σχολικού προγράμματος, το Σχολείο μας πραγματοποίησε στην Κοργιαλένειο Βιβλιοθήκη Αργοστολίου την Χριστουγεννιάτικη Γιορτή για το έτος 2015.

Στη γιορτή συμμετείχε ένας μεγάλος αριθμός μαθητών από όλες τις τάξεις του σχολείου οι οποίοι, με την καθοδήγηση της Θεολόγου κας Μαρκάτου-Λαγκούση Μαρίας, μας παρουσίασαν ένα συγκινητικό πρόγραμμα γεμάτο αγάπη, αλληλεγγύη, αθωότητα και ελπίδα, πλαισιωμένο από μουσική, τραγούδι, ποιήματα και χορούς.

Με ευχές για τους μαθητές μας και τις οικογένειές τους, αλλά και προς όλους τους συνανθρώπους μας, παραθέτουμε στιγμές της εκδήλωσης του σχολείου.